Prihlásenie

Article IMG

Staňte sa členom...

itSMF Slovensko je uznávaná profesijná organizácia v oblasti riadenia IT služieb podľa ITIL®. Získajte prístup k vedomostiam, ktoré sa stanú návodom ako k zlepšiť výkonnosť a kvalitu vašich IT služieb a využite ďalšie z množstva výhod členstva.

Viac informácií…

BrightTALK: Who is Process Owner in a Lean Framework?

How does a lean approach to management influence the process owner role? How does the process owner manage process improvement in an incremental and continual way?

Celý článok…

Call for paper / Výzva pre rečníkov

 …staň sa aj ty súčasťou našej konferencie…

Chceli by ste byť jedným zo skvelých rečníkov na našej konferencii alebo viesť vlastný workshop? Pošlite nám email s krátkym CV a návrhom témy. Preferujeme témy s motívom filmov "007" James Bond alebo Mission Impossible. V prípade, ak máte nápad aj na inú pútavú tému, neváhajte nám ju poslať.

Celý článok…

"Agile Breakfast"

Agile Breakfast je praktické a lean podujatie pre profesionálov nie len z oblasti IT. Organizuje ho spoločnosť mimacom Slovensko v spolupráci s Fakultou Informatiky a Informačných Technológií STU už po piaty krát dňa 1.6.2016 v priestoroch FIIT STU. 

Celý článok…

Article: Managing People Resource Liquidity

All organizations have the problem of ensuring that people with the right skills are available at the right time. Top-down planning is not very effective in identifying the real skills we need, and says nothing about how often we need them or their priority. But we can leverage kanban to provide a very low overhead, pragmatic way of identifying missing skills and developing our people.

Celý článok…

Pozvánka pre členov itSMF Slovensko

 V Brne, v areálu BVV v hoteli Holiday Inn, sa uskutoční 25.5.2016 už 5. ročník prestížnej konferencie IT Service Delivery Forum International. Konferencia je zameraná na zdielanie praktických skúseností s využitím best practices cez celú škálu organizácií. Na konferencii sú starostlivo vybraní rečníci, ktorí majú rozsiahle skúsenosti s aplikáciou a adaptáciou best practices do riadenia dodávky IT služieb – napríklad Igor Dobřický bude mať príspevok na „Agile software development in ITIL driven IT“, Ivana Hančíková „Ready to become digital“.

Celý článok…

Všetky novinky

 Kalendár podujatí: 

………………………………………….. 

18.5. 2016 –eFOCUSBezpečná komunikácia/Šifrovanie dát 

Holiday Inn, Bratislava 

25.5. 2016 – SDFI – QUALITY & SPEED“ 

Holiday Inn, Brno

1.6. 2016 – Mimacom Agile breakfast – Top 5 vecí, ktoré Business-u priniesol Agile
FIIT STU, Bratislava

9.6. 2016 – ISACA Abit 2016  Riadenie rizík ako súčasť IT governance
Chopin hotel, Galvaniho 28, Bratislava  

………………………………………….. 

ITSM články a publikácie

articles_tablet  

Spolupracujeme

isaca_slovensko_lg

preventista
 

 itsmf-international 

International News...