Prihlásenie

Article IMG

Staňte sa členom...

itSMF Slovensko je uznávaná profesijná organizácia v oblasti riadenia IT služieb podľa ITIL®. Získajte prístup k vedomostiam, ktoré sa stanú návodom ako k zlepšiť výkonnosť a kvalitu vašich IT služieb a využite ďalšie z množstva výhod členstva.

Viac informácií…

itSMFi - Call for article

itSMF International pripravuje 2.číslo e-magazínu Forum Focus. Ak máte zaujímavý článok, projekt, alebo sa chcete podeliť o skúsenosti, a je k tomu všetko aj v angličtine, pošlite prosím na email: backoffice@itsmf.sk

Deadline: 12.12.2016

Celý článok…

Klubový večer: DevOps

Vážení členovia a sympatizanti združenia, pozývame Vás na Tea@five- klubový večer, ktorý sa uskutoční pod taktovkou Miroslava Petreka. Témou klubového večera bude DevOps. DevOps, slovné spojenie vyjadrujúce Development (vývoj) a Operation (prevádzku) reprezentuje prístup pre celý hodnotový reťazec služby od vývoja až po prevádzku. DevOps zatiaľ nie je presne zdokumentovaný súbor odporúčaní, postupov či predpisov tak ako napríklad ITIL®, Agile, Prince2®,Cobit... Nie je to konkrétny nástroj, technika, proces či pracovná pozícia, prípadne nový tím vo vašej organizácii. DevOps v mnohých ohľadoch predstavuje zastrešujúci koncept, ktorý napomáha spolupráci vývoja a prevádzky. Ak sa chcete dozvedieť viac o silných či slabých stránkach DevOps, pre koho je určený, či potrebujete pochopiť širší záber tohoto filozofického prístupu založenom na Agile a Lean princípoch, radi Vás uvítame na našom T@F.


Celý článok…

ITSM Projekt roka 2016


logo200px_v2itSMF Slovensko vyhlasuje súťaž „NAJLEPŠÍ ITSM PROJEKT ROKA 2016“. V prípade ak ste v roku 2016 realizovali a ukončili ITSM projekt a chcete odprezentovať jeho výsledky v rámci odbornej verejnosti a účastníkov itSMF konferencie, neváhajte a prihláste svoj projekt do súťaže.

Celý článok…

Paul Wilkinson bude prednášať na Slovensku

 Paul Wilkinson bude spolu s ďalšími zahraničnými speakrami prednášať na medzinárodnej konferencii itSMF Slovensko, ktorá sa uskutoční 8.-9.2.2017.

paul%20wilkinson%20mensi 

Celý článok…

Predstavujeme ďalšieho spíkra

 petersen_intro

Celý článok…

Všetky novinky

Sponzori združenia

 

 ibm

 

oc_logo 

 

 

Kalendár podujatí: 

………………………………………….. 

10.11.2016 – IBM BusinessConnect 2016

9.11.2016 – Klubový večer ISACA Slovensko – Trendy informačnej bezpečnosti vo svete

3.11.2016 – itSMF Tea@five – Mať nápad nestačí alebo ako písať business case a presadiť sa

………………………………………….. 

ITSM články a publikácie

articles_tablet  

Spolupracujeme

isaca_slovensko_lg

preventista
 

 itsmf-international 

International News...