Prihlásenie

Article IMG

Staňte sa členom...

itSMF Slovensko je uznávaná profesijná organizácia v oblasti riadenia IT služieb podľa ITIL®. Získajte prístup k vedomostiam, ktoré sa stanú návodom ako k zlepšiť výkonnosť a kvalitu vašich IT služieb a využite ďalšie z množstva výhod členstva.

Viac informácií…

Globálny prieskum stavu ITSM

Zapojte sa do globálneho prieskumu súčasného stavu ITSM a budúcich potrieb, ktorý je organizovaný itSMF International. Tento prieskum je otvorený pre všetkých profesionálov riadenia IT služieb. Oceňujeme vašu pomoc pri vyplnení tohto prieskumu. Vyplňte dotazník a ak budete mať šťastie, tak ako odmenu môžete dostať iPad 2 Air Wi-Fi (alebo iný produkt Apple rovnakej hodnoty - napr. Apple Watch).

Celý článok…

Konferencia itSMF 2017 už čoskoro

bond1

Celý článok…

T@F: Referenčná architektúra pre IT služby

 IT4ITTM - V odborných kruhoch sa už pred časom objavila táto skratka. O čo vlastne ide? Nejedná sa o žiadny nový buzzword, ale o seriózny súbor štandardov a odporúčaní pre IT. Dnes sa viac a viac presadzuje a mnohé spoločnosti za pomoci IT4IT dokážu fungovať rýchlejšie a za menšie náklady a tým získavajú konkurenčnú výhodu. Najbližší klubový večer ponúka základný prehľad o IT4IT, jeho hodnotových tokoch, referenčnej architektúre a vzťahu s ITIL best practice. Pripravil Pavol Holbík zo spoločnosti Omnicom, ktorá poskytuje IT manažérske vzdelávanie a poradenstvo.

IT4ITTM je ochranná známka spoločnosti Open Group

Účastnícky poplatok: členovia itSMF Slovensko, ISACA Slovensko vstup voľný pre registrovaných účastníkov

nečlenovia 10,- EUR 

Celý článok…

itSMF International E-zine Forum Focus – Edition 2

 

e-zine22. ročník itSMF International e-zinu Forum Focusu je teraz k dispozícii. Jedná sa o špeciálne vianočné vydanie a obsahuje veľa zaujímavého sviatočného čítania, ktoré zoširoka predstavuje ITSM špecializáciu. Toto vydanie obsahuje opäť výborné články od uznávaných prispievateľov a správy z krajín ako  Veľká Británia, Portugalsko, Nový Zéland a Fínsko.
Celý článok…

itSMFi - Call for article

itSMF International pripravuje 2.číslo e-magazínu Forum Focus. Ak máte zaujímavý článok, projekt, alebo sa chcete podeliť o skúsenosti, a je k tomu všetko aj v angličtine, pošlite prosím na email: backoffice@itsmf.sk

Deadline: 12.12.2016

Celý článok…

Všetky novinky

Sponzori združenia

 

 ibm

 

oc_logo 

 

 

Kalendár podujatí: 

………………………………………….. 

8. – 9. 2. 2017 – Konferencia itSMF Slovensko 

17.1. 2017 –  itSMF Tea@Five – Referenčná architektúra pre IT služby

………………………………………….. 

ITSM články a publikácie

articles_tablet  

Spolupracujeme

isaca_slovensko_lg

preventista
 

 itsmf-international 

International News...