Prihlásenie

Article IMG

Staňte sa členom...

itSMF Slovensko je uznávaná profesijná organizácia v oblasti riadenia IT služieb podľa ITIL®. Získajte prístup k vedomostiam, ktoré sa stanú návodom ako k zlepšiť výkonnosť a kvalitu vašich IT služieb a využite ďalšie z množstva výhod členstva.

Viac informácií…

Všetky novinky

Workshop Day 2015

itSMF Slovensko Vás pozýva na "Workshopday itSMF Slovensko 2015", tématicky zameraný najmä pre štátnu a inú verejnú správu v SR 22.10.2015 v Bratislave v hoteli TATRA.

Program "Workshopday itSMF Slovensko 2015" chce hlavne osloviť cieľovú skupinu, ktorá má svoje špecifiká a zároveň osobitné typy ťažkostí pri prevádzkovaní IT služieb. Za uplynulé roky sa štátna a iná verejná správa v SR stala príkladom pre okolité krajiny v napredovaní v oblasti digitalizácie a zavedenia elektronických služieb, a to najmä prostredníctvom eurofondov. Na druhej strane sa ani nevyhla chybám a zaváhaniam, z ktorých je možné sa ponaučiť ak budú otvorene komunikované a diskutované v odbornom kruhu.

Celý článok…

Konferencia eFocus: Súčasnosť a budúcnosť ochrany osobných údajov

Cieľom konferencie je priblížiť aktuálny stav ochrany osobných údajov u nás a v zahraničí ako aj načrtnúť princípy pripravovanej novej európskej legislatívy pre ochranu osobných údajov. K tejto téme sa vyjadria prizvaní experti, bývalý  predseda českého Úradu na ochranu osobných údajov a ex-komisár pre ochranu údajov Rady Európy ako aj zástupy Úrad na ochranu osobných údajov SR.

Celý článok…

Service Delivery Forum International 2015

 sdfi-2013_490x278

"BETTER IT SERVICES - OPPORTUNITY FOR BUSINESS"

 

Celý článok…

iTMForum o našej konferencii

konferenceitsmf2015-600x150 

Chcete vedieť aké prednášky boli na našej konferencii? Prečítajte si článok nášho mediálneho partnera iTMForum.

Celý článok…

Správa z konferencie 2015

foto_poharV dňoch 16. - 17.4 2015 sa v hoteli Tatra v Bratislave uskutočnila 9. výročná odborná konferencia itSMF Slovensko 2015“ s podtitulom „Je IT váš partner v biznise?“

Na konferencii sa zúčastnilo 100 IT odborníkov nielen zo Slovenska , ale aj z Českej republiky. Tohtoročný program bol veľmi zaujimavý a všetci prednášajúci patria medzi špičkových odborníkov, ktorí udržali pozornosť účastníkov od začiatku až do konca.

Celý článok…

Last Call na konferenciu Spolu s biznisom

Už budúci týždeň v štvrtok sa začne 9. ročník výročnej konferencie itSMF Slovensko pod názvom „Spolu s biznisom“.Máte poslednú šancu sa prihlásiť na stretnutie s mnohými zaujímavými ľuďmi, ktorí si budú spolu so zahraničnými hosťami zdieľať skúsenosti, vyskúšajú si novinky Demo Corner a Speed Consulting a zaujímavé workshopy.

Celý článok…

Pozvánka na partnerskú konferenciu SIEM

 avizo_siem_web

Neexistuje bezpečnosť bez monitoringu. Mnoho ľudí, organizácií a firiem bolo dlho presvedčených, že bezpečnosť stačí budovať na perimetri a monitoring je zbytočná práca nad rámec povinností. Opak je pravdou. Bezpečnosť a dostupnosť dát je témou, ktorá každým rokom priberá na dôležitosti. Vyplýva to aj z tvrdení a predikcií slovenských CIOs pre rok 2015, kedy najväčšie investície budú smerované do rozvoja infraštruktúry a dátových centier, pričom najväčší dôraz sa bude klásť na zabezpečenie informácií a ich dôkladný monitoring. Konferencia Manažment a monitoring bezpečnostných incidentov v informačných systémoch 29.4.2015 v Bratislave odhalí nové možností posilňovania informačnej bezpečnosti ako aj doterajšie skúsenosti z auditov, forezných analýz a projektov.

Celý článok…

Pozvánka na partnerskú konferenciu

ibmbusinessconnect2015
Príďte sa presvedčiť, ako inovácie a nápady fungujú v biznise. Zistite na vlastnej koži, prečo sú, práve inovácie v informačných technológiách, kľúčové pre rozvoj podnikania u nás aj vo svete. Navštívte už šesnásty ročník výročnej konferenie spoločnosti IBM na Slovensku, IBM Business Connect, a staňte sa aj vy lídrami v inováciách. Zažite spolu s nami príbehy úspešných firiem, ktorým sa podarilo presadiť sa nielen doma, ale aj vo svete.
Celý článok…

Príhovor predsedu a podpredsedu itSMF Slovensko

 Vážení členovia itSMF Slovensko,

21.1.2015 sa konalo pravidelné Valné zhromaždenie itSMF Slovensko. Odzneli správy o činnosti združenia, finančná správa, plány podujatí a činnosť pracovných skupín na najbližší rok. Zúčastnenými členmi boli prijaté aj návrhy na zmenu stanov, ktoré mierne zjednudušia chod združenia. 

Celý článok…

Súťaž - Najlepší ITSM projekt

logo_sutaz2014itSMF Slovensko vyhlasuje tretí ročník súťaže „NAJLEPŠÍ ITSM PROJEKT ROKA 2014“. V prípade ak ste v roku 2014 realizovali a ukončili ITSM projekt a chcete odprezentovať jeho výsledky v rámci odbornej verejnosti a účastníkov itSMF konferencie, neváhajte a prihláste svoj projekt do súťaže. Súťaže sa môže zúčastniť každý projekt, ktorého predmetom bol návrh a zavedenie procesov ITIL v2 alebo ITIL v3.
Celý článok…


Sponzori združenia

 

oc_logo 

 

 

Kalendár podujatí: 

………………………………………….. 

21.3. 2019 – Konferencia itSMF Slovensko

14.11. 2018 – Hodnotenie vyspelosti procesov 

11.10. 2018 – DevOps

12. 9. 2018 – IT Demand management  

25. 6. 2018 – T@F Klubový večer: Ako sa systematicky vzdelávať?

16.-17. 5. 2018 – Konferencia itSDFI 2018 

14. 3. 2018 – T@F: Dobrá prezentácia ako príbeh 

28. 2. 2018 – Dokumentácia v IT - Strata času? alebo Strategická hodnota?

7. –  8. 2. 2018 – Konferencia itSMF Slovensko 

………………………………………….. 

ITSM články a publikácie

articles_tablet  

Spolupracujeme

isaca_slovensko_lg

preventista
 

 itsmf-international 

International News...