itSMF > itSMF Slovensko > itSMF SK správy

Súťaž - Najlepší ITSM projekt

itSMF Slovensko vyhlasuje piaty ročník súťaže „NAJLEPŠÍ ITSM PROJEKT ROKA 2015“. V prípade ak ste v roku 2015 realizovali a ukončili ITSM projekt a chcete odprezentovať jeho výsledky v rámci odbornej verejnosti a účastníkov itSMF konferencie, neváhajte a prihláste svoj projekt do súťaže.

Celý článok…

Partnerstvo - Konferencia 2016

Na odbornej konferencii „itSMF Slovensko 2016“, ktorá sa uskutoční 9.-10.marca 2016, je možná aktívna účasť partnerov prostredníctvom sponzoringu. V prípade, že máte záujem stať sa partnerom, môžete svoj záujem o sponzorskú spoluprácu prejaviť zaslaním emailu na adresu: backoffice@itsmf.sk 

Celý článok…

Klubový večer - ISACA Slovensko

 Názov: Informačná bezpečnosť v malých a stredných firmách

Termín: 2.12.2015

Miesto konania: Ernst & Young, s.r.o., Hodžovo námestie 1A, 811 06 Bratislava

Účastnícky poplatok: členovia ISACA Slovensko a itSMF Slovensko vstup voľný pre registrovaných účastníkov, nečlenovia 30,- EUR

Celý článok…

Spustili sme web konferencie 2016

 itsmfwebconf

Celý článok…

Call for paper / Výzva pre rečníkov

…staň sa aj ty súčasťou našej konferencie…

Chceli by ste byť jedným zo skvelých rečníkov na našej konferencii alebo viesť vlastný workshop? Pošlite nám email s krátkym CV a návrhom témy. Preferujeme témy s motívom "7" ako napríklad "7 chýb IT" alebo "7 ITSM implementačných chýb". V prípade, ak máte nápad aj na inú pútavú tému, neváhajte nám ju poslať.

Celý článok…

Agile Breakfast

Pozývame Vás na už štvrtý Agile  Breakfast, ktoré organizuje mimacom v spolupráci s FIIT STU. Akcia bude zameraná na inováciu v rámci spoločnosti a jej často zabudnutú, prehliadanú a podceňovanú súčasť – proces adopcie.


Celý článok…

Workshopday itSMF Slovensko 2015

Dňa 22.10.2015 sa v hoteli Tatra v Bratislave uskutočnil „Workshopday itSMF Slovensko 2015“.

Na akcii sa zúčastnilo 45 IT odborníkov.Tohtoročný program workshopu bol znovu veľmi zaujimavý a tematicky zameraný najmä pre štátnu a inú verejnú správu v SR. Na úvode akcie podpredseda združenia Ing. Miroslav Hlohovský predniesol Finálnu správu k zhodnoteniu riadenia prevádzky IT, v ktorej prezentoval výsledky prieskumu pracovnej skupiny WG08 zameranej na posúdenie stavu procesov, ľudských zdrojov a nástrojov na ústredných orgánoch štátnej správy.

 

Celý článok…

Finálna správa prevádzky IT štátnej správy

Zhodnotenie (assessment) riadenia prevádzky IT na ústredných orgánoch štátnej správy má za cieľ zmapovať aktuálny stav riadenia IT prevádzky a navrhnúť odporúčania na zlepšenie. Posúdenie aktuálneho stavu je porovnávané (benchmarking) voči medzinárodným odporúčaniam a metodikám ITIL® a COBIT®. Hlavne ITIL® vychádza práve zo štátnej správy (UK, HM Government), a preto môže slúžiť ako dobrý základ pre benchmarking štátnej správy v Slovenskej republike.

Celý článok…

Klubový večer

Dovoľujeme si Vás pozvať na klubový večer  organizovaný ISACA Slovensko
Názov: Bezpečnosť prevádzkovej technológie – aktuálne správy z regiónu
Termín: 27.10.2015, 16:00 – 18:00
Miesto konania:  Ernst & Young, s.r.o., Hodžovo námestie 1A, 811 06 Bratislava, 
Účastnícky poplatok: členovia itSMF Slovensko vstup voľný pre registrovaných účastníkov, nečlenovia 30,- EUR
Parkovanie: parkovanie nie je zabezpečené na mieste konania akcie. Parkovať je možné na platených parkoviskách v Tatracentre, popr. na parkovisku na Banskobystrickej ulici.


Celý článok…

Udeľovanie slovenských počítačových „Oskarov“ 2015

 Bratislava, štvrtok 1. októbra 2015 – Na spoločenskom večere IT GALA sa vo štvrtok 1. 10. 2015 odovzdávali prestížne ocenenia IT OSOBNOSŤ, IT FIRMA, IT PRODUKT a IT PROJEKT roka 2015. Ceny udeľuje neformálne združenie slovenských žurnalistov a členov profesijných združení v oblasti informačných technológií a telekomunikácií. Tradícia udeľovania týchto prestížnych ocenení pokračuje už pätnásty rok. Cieľom je zhodnotiť odborné a manažérske úsilie osobností a firiem pôsobiacich v oblasti informačných technológií a telekomunikácií, oceniť najvýznamnejšie projekty a produkty, realizované v danom roku.  Odborná komisia zostavila aj tento rok širšiu nomináciu viac ako 200 osobností, firiem, produktov a projektov z oblasti informačných technológií a telekomunikácií. Na základe údajov z informačných dotazníkov porota hlasovaním zostavila užšie nominácie troch osobností, troch firiem, troch produktov a troch projektov bez určenia poradia.

Celý článok…

Všetky novinky


Sponzori združenia

 

oc_logo 

 

 

Kalendár podujatí: 

………………………………………….. 

21.3. 2019 – Konferencia itSMF Slovensko

14.11. 2018 – Hodnotenie vyspelosti procesov 

11.10. 2018 – DevOps

12. 9. 2018 – IT Demand management  

25. 6. 2018 – T@F Klubový večer: Ako sa systematicky vzdelávať?

16.-17. 5. 2018 – Konferencia itSDFI 2018 

14. 3. 2018 – T@F: Dobrá prezentácia ako príbeh 

28. 2. 2018 – Dokumentácia v IT - Strata času? alebo Strategická hodnota?

7. –  8. 2. 2018 – Konferencia itSMF Slovensko 

………………………………………….. 

ITSM články a publikácie

articles_tablet  

Spolupracujeme

isaca_slovensko_lg

preventista
 

 itsmf-international 

International News...