Lean Coffee™

Pozývame vás na prezenčný Klubový večer, ktorý bude štýle Lean Cofee™. Je to neformálny, no efektívny spôsob diskusie – účastníci si sami navrhujú témy, hlasujú o nich a spoločne rozhodujú, čomu sa budú venovať. Neexistuje zlá otázka ani malý problém – všetko, čo ťa trápi alebo zaujíma v oblasti IT, Service Manažmentu, Agility či súvisiacich tém môžeš priniesť na stôl.

Tešíme sa na Teba – či už si skúsený IT odborník, alebo práve začínaš. Prines nápady, otázky a otvorenú myseľ!

Dátum a čas: 18.6.2025, 17:00 – 19:00
Forma: riadená diskusia
Miesto: NIKAR, Liptovská 10, Bratislava
Jazyk:  slovenský
Dostupné pre:
 členov aj nečlenov itSMF, ISACA, AKB a KPM
Kapacita účastníkov: 25 osôb, prioritný vstup pre členov itSMF Slovensko
Materiály z Klubového večera pre: členov itSMF

Klubovým večerom bude sprevádzať:

Miroslav HlohovskýOMNICOM
Executive Partner and Head of Consulting

Pavol HolbíkOMNICOM
Head of Training services

Lean Coffee™ je neformálna a štruktúrovaná metóda vedenia diskusie založená na kolektívnom výbere tém a časovom obmedzení.

Pravidlá:

  • Účastníci navrhnú témy, ktoré chcú diskutovať, a zapíšu ich na lístky.
  • Skupina hlasuje o prioritách; najviac hlasované témy sa diskutujú.
  • Diskusia k danej téme podľa priority. Každá má časový limit (napr. 5–10 minút), po ktorom skupina rozhodne, či pokračovať, alebo prejsť na ďalšiu.
  • Po diskusii sa téma uzavrie a výsledky/akčné kroky sa zhrnú.

Vyberie sa ďalšia téma.

Metóda je jednoduchá, interaktívna a podporuje efektívne využitie času všetkých zúčastnených.

Viac informácií na https://leancoffee.org/

Pozvánka vám príde v rámci niekoľkých dní po registrácii v potvrdzovacom emaile. V prípade, že neobdržíte email po registrácii, kontaktujte nás prosím prostredníctvom kontaktného formulára.