Klubové večery na najbližšie obdobie > itSMF Slovensko > Podujatia a akcie > Konferencia itSMF 2012

Konferencia itSMF 2012

Ďakujeme všetkým účastníkom, prezentujúcim a sponzorom konferencie.
Prezentácie z konferencie sú dostupné po prihlásení na tomto linku: Dokumenty /Informačné materiály/ Konferencia 2012/ prezentacie/

Slovenská pobočka medzinárodného fóra na podporu manažmentu IT služieb a člen medzinárodnej organizácie itSMF International – itSMF Slovensko pripravuje už 6. ročník Výročnej odbornej konferencie „itSMF Slovensko 2012“ na tému Ako chutí ITIL.

Činnosť itSMF Slovensko sa zameriava na odborný rozvoj celosvetovo uznávaného prístupu k manažmentu IT služieb ITIL („the IT Infrastructure Library“), na jeho spopularizovanie a sprístupnenie na Slovensku. Ide o súbor najlepších skúseností z praxe v celom rozsahu správy ICT – Information and Communication Technology ktorý pokrýva jednotlivé oblasti riadenia ľudí, procesov a využitia dostupných nástrojov pre vytváranie pridanej hodnoty pre organizáciu prostredníctvom IT služieb.

Konferencia poskytuje praktické príklady a možné riešenia v oblasti ITSM a spolupráce IT a biznisu. Aj tento rok Vám ponúkame jedinečnú príležitosť získať najnovšie informácie v rámci tém, ktoré pre Vás pripravujeme:

  • itSMF Slovensko – činnosť a prínos združenia
  • Konkrétne riešenia na podporu ITSM vo Vašej organizácii
  • Príklady praktického využívania ITIL z pohľadu zákazníkov
  • Najlepšie projekty zo súťaže „Najlepší ITSM projekt.“

Konferencia sa uskutoční 24. apríla 2012 v hoteli NH Gate One v Bratislave.


Program konferencie (PDF)

Sponzormi podujatia sú:
Hlavní partneri:
ibm          mim      Posam

Partneri: 
dignitas03          oc_logo        eon_it_web

Mediálni partneri:
infoware  efocus
Non-IT
partneri:
dic_logo

Vstupné pre členov itSMF SK (ISACA, itSMF CZ, BPUG) vo výške 30,- € / osoba.
Vstupné pre nečlenov 150,- € / osoba.

POZOR AKCIA: Pri úhrade vstupného do 24.3.2012 je vstupné pre nečlenov vo výške 100,- EUR. Naviac v prípade záujmu o členstvo v itSMF Slovensko úhradou vstupného 100,- € a vyplnením prihlášky získava účastník členstvo v itSMF SK. Poplatok bude rozložený na zľavnené individuálne členské 70€ a vstupné na konferenciu 30€.

Prihlasovanie na konferenciu uzatvorené.