Klubové večery na najbližšie obdobie > itSMF Slovensko > Podujatia a akcie > Firemné raňajky itSMF 2010

Firemné raňajky itSMF 2010

WG 06 prináša firemné raňajky spoločnosti CA Technologies

Vážení priatelia,

Radi by sme Vás informovali, že pracovná skupina WG6 v spolupráci so spoločnosťou CA Technologies pripravila pre Vás dňa 30.9.2010 (9:00- 11:30) prednášku na tému:

Projektová kancelária pre zladenie IT a business

Pracovno-diskusné stretnutie sa uskutoční v priestoroch spoločnosti CA Technologies, Karadzičova 8/A, Bratislava, prvé poschodie, miestnosť: Regus.

Prednášajúci Petr Běhávka, pracuje ako Principal Consultant spoločnosti CA v regióne Strednej a východnej Európy. Špecializuje sa na riešenia pre riadenie služieb IT (ITSM), riadenie vývoja inovatívnych produktov a služieb (New Product Development), riadenie životného cyklu investícií v kontexte firemnej stratégie (Project & Portfolio Management). Petr Běhávka je držitelom certifikátů PRINCE2 Pracitioner a ITILv2 Service Manager a školiteľom simulačných workshopov PPM a ITSM.

Vstupné: voľné

Počet učastníkov je limitovaný na 20.

Agenda:

  • Súčasný stav
  • Väzba ITIL a PPM
  • Maturity model IT organizácie vo vzťahu k PMO
  • Ukážka riešení v CA
  • Príspevok PMO k zladeniu IT a businessu podľa zrelosti PPM v organizácií
  • Definícia IT Governance

Učasť je podmienená registráciou:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení za účelom účasti na WSD konaného dňa 14.10.2010. Súhlas je platný do jeho odvolania dotknutou osobou. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať