Klubové večery na najbližšie obdobie > itSMF Slovensko > Podujatia a akcie > Konferencia itSMF 2014

Konferencia itSMF 2014


8. výročná konferencia itSMF Slovensko
5. – 6. mája 2014

„Nič nie je ako sa zdá“ 

 

matrix_konf_s

 

Dňa 5.-6.5.2014 sa v hoteli Hradná Brána v Bratislave uskutočnila 8. výročná medzinárodná odborná konferencia itSMF Slovensko 2014 s témou „Nič nie je ako sa zdá“.
Motívom konferencie bolo ukázať, že nie je možné dlhodobo udržiavať IT a Business vo vlastnom Matrixe. Že pre prežitie oboch strána je potrebná vzájomná kooperácia.

Na konferencii sa zúčastnilo vyše 100 IT odborníkov nielen zo Slovenska , ale aj z Českej republiky, Rakúska, Poľska, Holandska a Veľkej Británie. Zahraniční hostia konferencie : Bartosz Gorczynski (Chairman itSMF International), Mark Smalley (IT Paradigmologist), Martin Pscheidl (President itSMF Austria), Jiří Skála, Lukáš Mikeska (itSMF CZ).

Konferenciu otvoril predseda združenia Tomáš Hettych a predseda Správnej rady Rastislav Janáč, ktorý ako „Neo“ aj konferenciu moderoval.

Program konferencie bol nabitý zaujímavými témami. IT odborníci a partneri prezentovali 13 prednášok, z ktorých účastníci konferencie ako najlepšiu vyhodnotili prednášku Mark Smalley.

Boli vyhlásení aj noví ITIL Experti a víťaz 3. ročníka súťaže „Najlepší ITIL projekt roku 2013", ktorým sa stala spoločnosť Sociálna poisťovňa s projektom " Centrálny systém podpory prevádzky".

Organizačný výbor itSMF SK týmto ďakuje všetkým účastníkom konferencie za aktívnu účasť na konferencii.

Veríme, že účastníci konferencie nadviazali zaujímavé kontakty a odniesli si cenné infomácie, ktoré využijú pri svojej práci. 

Taktiež sme pre členov združenia zverejnili na stránke prezentované témy. 

FOTO: - najdete na našom facebook profile.

Hlavní partneri:

 

hp_60px      

 

 

t_logo_v2

 

 

Partneri:

logo_exin 

 

 

eon_web1 

 

 

ibm

 

 

 

 oc_logo