Partnerský e-shop TSO

Pre členov itSMF Slovensko je hlavný prínos partnerstva s TSO 10% zľava na publikácie Axelos a ich doručenie zdarma. Členovia nášho združenia získajú túto zľavu prostredníctvom nákupu cez tlačítko nižšie a použitím zľavového kódu „ITSK“ pri platbe.

The Stationery Office (TSO) je britská vydavateľská spoločnosť založená v roku 1996, kedy bola privatizovaná vydavateľská zložka Her Majesty’s Stationery Office. Je oficiálnym vydavateľom a distribútorom predpisov, príkazových a interných dokumentov, vybraných správ výboru, prepisov parlamentných debát a takzvaných Londýnskych, Edinburgských a Belfastských Gazettes, troch úradných vestníkov britskej vlády. S viac ako 9000 titulmi vydávanými každoročne v tlačenej aj digitálnej podobe je jedným z najväčších britských vydavateľov.

Spoločnosť TSO poskytuje služby, poradenstvo a infraštruktúru tak, aby pokryla všetky aspekty životného cyklu informácií. TSO v spolupráci s Národným archívom vyvinula webové stránky legislation.gov.uk, ktoré poskytujú plný prístup k zbierke zákonov ako k otvorenému textu.