Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

KCCKB: HESLÁ AKO ZÁKLAD BEZPEČNOSTI V IT

4. októbra 2023 , 14:00 14:40

Národné koordinačné centrum kybernetickej bezpečnosti organizuje bezplatné webináre na tému „Ako rozpoznať kybernetické hrozby v bežnej práci„. Tieto webináre sú zamerané na zvýšenie povedomia o kybernetickej bezpečnosti a poskytnutie praktických rád a postupov, ako sa chrániť pred kybernetickými hrozbami v každodennom pracovnom prostredí.

Pre koho 

Webináre sú určené pre bežných používateľov informačných technológií, ktorí potrebujú lepšie porozumieť kybernetickej bezpečnosti a naučiť sa rozpoznávať a zvládať rôzne typy kybernetických hrozieb.

Kedy, ako 

Webináre organizujeme raz za mesiac. Na získanie cenných rád  si rezervujte 40 min času. V priebehu pol roka sa budeme od vedením skúseného prednášajúceho Pavla Dovičoviča zaoberať rôznymi témami súvisiacimi s kybernetickou bezpečnosťou, vrátane rozpoznávania kybernetických hrozieb v bežnej práci, prevencie a ochrany pred nimi, ako aj reakcie na prípadné kybernetické útoky.

5. časť – HESLÁ AKO ZÁKLAD BEZPEČNOSTI V IT – október 2023

V piatej časti našej webinárovej série si povieme o čom sa v kybernetickej bezpečnosti bavíme a dôvody, prečo sú v ohrození aj bežní používatelia informačných technológií. Na záver si vyskúšate, aké silné sú Vaše heslá.