Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

KCCKB: PRAKTICKÉ RADY PRE POUŽÍVATEĽOV IT

2. novembra 2023 , 14:00 14:40

Národné koordinačné centrum kybernetickej bezpečnosti organizuje bezplatné webináre na tému „Ako rozpoznať kybernetické hrozby v bežnej práci„. Tieto webináre sú zamerané na zvýšenie povedomia o kybernetickej bezpečnosti a poskytnutie praktických rád a postupov, ako sa chrániť pred kybernetickými hrozbami v každodennom pracovnom prostredí.

Pre koho 

Webináre sú určené pre bežných používateľov informačných technológií, ktorí potrebujú lepšie porozumieť kybernetickej bezpečnosti a naučiť sa rozpoznávať a zvládať rôzne typy kybernetických hrozieb.

Kedy, ako 

Webináre organizujeme raz za mesiac. Na získanie cenných rád  si rezervujte 40 min času. V priebehu pol roka sa budeme od vedením skúseného prednášajúceho Pavla Dovičoviča zaoberať rôznymi témami súvisiacimi s kybernetickou bezpečnosťou, vrátane rozpoznávania kybernetických hrozieb v bežnej práci, prevencie a ochrany pred nimi, ako aj reakcie na prípadné kybernetické útoky.

6. časť – PRAKTICKÉ RADY PRE POUŽÍVATEĽOV IT – november 2023

Na záver si povieme desať základných princípov – praktických rád ako sa úspešne chrániť voči kybernetickým útokom. Pre každý z princípov uvedieme praktické príklady a na konci webinára zodpovieme položené otázky.