Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Klubový večer: DORA ako kľúčová iniciatíva EÚ v oblasti kybernetickej odolnosti v sektore finančných služieb. Pohľad konzultanta – audítora vs. reálna skúsenosť z banky ako regulovaného subjektu

21 mája , 17:00 19:00

Pozývame vás na prezenčný Klubový večer, ktorý bude venovaný kľúčovej iniciatíve EÚ v oblasti kybernetickej odolnosti v sektore finančných služieb – DORA (Digital Operational Resilience Act). Naši hostia, odborníci z oblasti bankovníctva a konzultantskej spoločnosti, nám predstavia svoj pohľad na DORA a jej vplyv na bankový sektor. Diskutovať budeme o tom, ako sa DORA týka finančných služieb a aký bude jej vplyv na banky. Zároveň sa budeme zaoberať otázkou, ako sa DORA prejavuje v praxi a aké sú reálne skúsenosti banky ako regulovaného subjektu.

Veríme, že Klubový večer zaujme všetkých a nielen odborníkov z finančného sektora,  ktorí sa chcú dozvedieť viac o nových zákonoch a reguláciách v tejto oblasti. Bude to príležitosť na diskusiu a zdieľanie názorov s odborníkmi a ďalšími záujemcami v rámci itSMF komunity.

Dátum a čas: 21.5.2024, 17:00 – 19:00
Forma: prezenčný míting
Miesto: EY Slovakia, Žižkova 9, 811 02 Bratislava
Jazyk: slovenský
Dostupné pre:
 členov aj nečlenov itSMF, ISACA, AKB a KPM
Materiály a nahrávka z Klubového večera pre: členov itSMF

EY Slovakia

Žižkova 9
Bratislava, 811 02 Slovenská republika
+ Google Map